Blog

Do czego służą przylgi kurierskie?

Przylgi kurierskie zdecydowanie ułatwiają pracę firm kurierskich i magazynów. Określa się je także mianem kangurków, doklejek lub samoprzylepnych kieszeni foliowych, co doskonale odzwierciedla ich zastosowanie. Przylgi to przeźroczyste opakowania na dokumenty, które nakleja się na przesyłkę. W kangurku można umieścić list przewozowy oraz dokumenty handlowe. Dzięki przeźroczystej folii kurier może zeskanować kod kresowy bez otwierania kieszeni.

(więcej…)

0 Komentarzy

Blog

Charakterystyka i rodzaje kopert kurierskich

Koperty kurierskie powstają z trwałej folii polietylenowej LPDE jedno lub wielowarstwowej. Przypominają nieco kieszeń foliową i nazywane są kangurkami, przylgami lub foliopakami. Charakteryzują się zwiększoną podpornością na wilgoć i zmienne czynniki atmosferyczne, a więc skutecznie chronią zawartość przed zmoknięciem lub zniszczeniem. Koperty kurierskie są trwałe, bezpieczne i niezawodne w każdej sytuacji. Innym typem kopert kurierskich są koperty bąbelkowe z papieru, wyłożone w środku warstwą folii bąbelkowej, której zadaniem jest ochrona delikatnej zawartości przed uszkodzeniami.

(więcej…)

0 Komentarzy

Blog

Jakie taśmy najlepiej nadają się do oklejania przesyłek kurierskich?

Kiedy stajemy przed zadaniem spakowania jakiejś przesyłki, oczywiste jest to, że będziemy potrzebować do tego taśmy klejącej nazywanej też taśmą pakową. Okazuje się, że na rynku jest całkiem spora różnorodność produktów tego typu, w związku z czym decyzja, jaką taśmę wybrać może nie być oczywista. Właśnie dlatego dziś chcemy podpowiedzieć na co, zwracać uwagę szukając taśmy do oklejania przesyłek i które z nich nadają się do tego najlepiej!

(więcej…)

0 Komentarzy